תכנית שותפים

תכנית שותפים

מחפשים פרטנר טכנולוגי ? יש לכם רעיון למערכת או לאתר המספק שירותי מידע או מסחר או שאם אתם בית תוכנה המבקש למצוא פרטנר מקצועי לפיתוח של פרויקט ייתכן מאד שהגעתם למקום הנכון.

חברת יוטים פועלת בשיתוף פעולה עם בתי תוכנה, יועצים ויזמים במסגרת קשרי שיתוף פעולה עסקיים בתחומי פיתוח תוכנה, אתרים וטכנולוגיה, התכנית מציעה מספר רמות של שיתוף פעולה בהתאם לאופי והיקף הפרויקט ,תוך הבניית מודל עסקי משותף.

שיתוף הפעולה חייב לקדם ולשרת את המטרות של כל הצדדים ואנו בוחנים תכניות עסקיות, פרויקטים ורעיונות של ארגונים, בתי תוכנה ויזמים פרטיים ובחלק מהפרויקטים אנו נכנסים לשותפות בפרויקט הן כיועצים והן כגורם פיתוח האחראי על הצד הטכנולוגי והן כגורם מקצועי אשר תומך ומלווה את הפרויקט לאורך זמן.

כיום חברות IT ובתי תוכנה נהנים משירותי הפיתוח של חברת יוטים אשר מעניקה ללקוחותיהם פתרונות איכותיים, מקצועיים ומתקדמים המותאמים לארגון שלהם והכל תוך כדי שמירה על כללי החיסיון והאתיקה העסקית. התהליך כולל מספר שלבים ביניהם היכרות והכרת הערך המוסף אשר כל צד מביא לפרויקט והערכה למידת הסינרגיה בתהליך, לאחר מכן נקבעות המטרות מיצירת השותפות ונוצרת תכנית עסקית הכוללת לוחות זמנים, תכולה ותקציב.

תכנית זו של שותפות עסקית עשויה לתרום ולהביא לתוצאות טכנולוגיות ועסקיות מרשימות ורווח הדדי לטובת השותפים.