SharePoint

SharePoint

SharePoint 2013 שרפוינט הינה הגירסה העדכנית של מערכת ניהול התוכן מבית מיקרוסופט הכוללת חידושים וכלים רבים. אחד החידושים המשמעותיים ביותר זה היכולת להתאים את האתרים והפורטלים שמפותחים בעזרתה לדפדפנים ומכשירי קצה שונים כגון טאבלטים ומכשירי סלולר חכמים באופן כזה שלעורכי התוכן יש שליטה על איזה תוכן יוצג באיזה מכשיר ובאיזה אופן. 
SharePoint 2013 כוללת גם כלים נוספים כגון כלי SEO (אופטימיזציה למנועי חיפוש)קטלוג פריטים, תוכן דינמי, עמודי נושאים אוטומטיים, שילוב פשוט יותר של קבצי וידיאו ואודיו מכל הסוגים.
הגרסה החדשה של SharePoint מספקת מענה מצויין גם לעולם הרשתות החברתיות באירגון ומאפשרת גם תהליכי אינטגרציה פשוטים יותר לאפליקציות חיצוניות הן במסגרת האתר והן במסגרת הפורטל, כוללת יכולות אנליטיקס משופרות הכוללות המלצות על תוכן לקידום ואפשרות לייצא את הנתונים. פלטפורמת ה SharePoint 2013 כוללת שיפורים רבים בתחום הטמעת אתרים רב-לשוניים ויכולת מובנית של תרגום אוטומטי לשפות שונות וכן כוללת את מנוע החיפוש FAST באופן מובנה. צוות יוטים תומך גם בגירסאות ה SharePoint הקודמות 2007 ו 2010 וזהו יתרון עבור אירגונים לביצוע תחזוקה ושינויים בפורטלים קיימים וכן לביצוע הגירה ושידרוגים לגירסאות מתקדמות יותר. 

SharePoint Online
SharePoint Online  הינו שירות שרפוינט מבוסס-ענן אשר יאפשר לכם ארגון יעיל של מידע ויצירת שיתוף פעולה בין עמיתים, שותפים ולקוחות. באמצעות SharePoint   Online, ניתן לגשת לאתרים הפנימיים של הארגון, למסמכים ומידע מכל סוג שהוא מכל מקום מחוץ למשרד וממכשירי המובייל. השירות המסופק בענן מאפשר גישה אל כל המידע מכל מקום ומקל את השיתוף בין כל המשתמשים. כדי לשמור מסמכים באינטרנט עם Microsoft הקבצים נשמרים באינטרנט ב- SkyDrive.com וכן בתיקיית SkyDrive  במחשב העבודה האישי כך שניתן לעבוד באופן לא מקוון והשינויים המבוצעים מסתנכרנים כאשר מתחברים מחדש.

סחטיר בלובק. תצטנפל בלינדו למרקל אס לכימפו, דול, צוט ומעיוט - לפתיעם ברשג - ולתיעם גדדיש. קוויז דומור ליאמום בלינך רוגצה. לפמעט מוסן מנת. להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך. נולום ארווס סאפיאן - פוסיליס קוויס, אקווזמן קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.